Danışmanlık Hizmetleri


Danışmanlık Hizmetleri

Yurt içi ve Yurt dışında gerçekleştirdiğimiz kapsamlı projelerimiz ile kazandığımız 15 yıllık Sağlık sektörü deneyimimizi, danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında partnerlerimizle paylaşıyoruz.

Vermiş olduğumuz danışmanlık hizmetleri ile müşterilerimizin mevcut değerlerini korumayı, işletme giderlerini azaltmayı, risklerinin en aza indirgenmesi gibi değerler yaratmayı amaçlamaktayız. Güçlü kurumsal kimliğimiz ve şeffaflığa dayalı iletişim becerimiz sayesinde gerçekleştireceğimiz danışmanlık projelerinde yüksek müşteri memnuniyeti yakalamayı hedeflemekteyiz.

Danışmanlık Hizmetlerimiz Kapsamında;
Sağlık sektörü ile ilgili olan yenilikçi, üretken, büyüme potansiyeline sahip buluş ve bilimsel projelerinizde sizlere başta finansal kaynak olmak üzere, kurumsal yatırımcı, geliştirme, proje analizi ve ticari mentorluk hizmetleri vermekteyiz.

İşletmeleriniz için gerçekleştirilmesi hedeflenen projeleri hayata geçirip ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmekteyiz. Kaynaklarınızın daha etkin kullanımını sağlayarak, şirketlerinizin işletme yatırımlarından en iyi sonucu almasını sağlıyoruz. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, verimlilik artışında etkin teknolojileri belirleyerek ve ihtiyacınıza yönelik ideal çözümler oluşturuyoruz.

Birden fazla konu içeren entegre ihtiyaçlarınıza yönelik olarak konularında uzman farklı danışmanları bir araya getirerek etkin çözümler üretiyoruz.

Danışmanlık Hizmetlerimiz;

  • Start-Up Proje Analiz ve Mentorluk Hizmetleri,
  • Pazar Araştırma Danışmanlık Hizmetleri,
  • Süreç Yönetim Danışmanlık Hizmetleri,
  • Projelendirme ve Fizibilitelendirme Danışmanlık Hizmetleri,
  • Cihaz Yatırım Danışmanlık Hizmetleri,
  • İşletme Yatırım Danışmanlık Hizmetleri.